top of page

Created By Design

Public·1 member

Spolszczenie do Call of Duty: Modern Warfare 3 - Gry-Online.plTorrenty ze spolszczeniami mają spakowane pliki, więc nie podejrzę co jest w środku.Okazuje się, że faktycznie do rosyjskiej wersji potrzeba czegoś jeszcze, bo na spolszczeniu o22y ktoś miał identyczny problem co Ty.Znalazłem osobne spolszczenie do wersji RU, ale sporo waży, i jak nie masz transferu, to na razie Ci nie pomogę. +CoD+MW2+steam+RU26gt3bPLJeśli uda Ci się dorwać te pliki, to koniecznie ściągnij program directory tree list i wrzuć txt z zawartością tego co tam jest w środku, to dorzucę do siebie czego brakuje.Ew. jeszcze może znajdę co odpowiada za czcionkę.Edit. Plik gamefonts_pc jest już w archiwum które wrzuciłem. Niestety, ale nie mogę Ci dalej pomóc z tym problemem.Zobacz jeszcze ew. to, ale zrób kopię zapasową tych dwóch plików, ale prawdopodobnie wysypie to grę: Yandex.Disk ru patch?View and download from Yandex.Disk
spolszczenie do cod mw 3 22Jeśli będziesz miał możliwość postawienia czystej instalacji gry, ściągnij jeszcze raz to spolszczenie, i spróbuj go wgrać od początku, i zobacz czy tylko działa po staremu, bo wywaliłem z niego część rzekomo niepotrzebnych plików, żeby zmniejszyć rozmiar pobierania, ale w razie czego zostawiłem do nich linka w pliku txt tam.


Spolszczenie do Horn of the Abyss to nie jedyny aktywny projekt lokalizacyjny ostatniego czasu. Niedawno bowiem światło dzienne ujrzało całkowite i rozszerzone spolszczenie Heroes Chronicles, które - co najważniejsze - jest w pełni kompatybilne z HDmodem.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page